درباره ما

دیـتـــوررز؟

دیتوررز یا detourers اسم ماست، اسم ما از کلمه‌ی detour به معنای مسیر انحرافـی گرفته شده است. در نتیجه معنای این اسم چیزی شبیه «بی‌راهه نوردان» یا به طور دقیق‌تر «کسانی که از مسیر انحرافی می‌روند» می‌شود.
ما در مهرماه ۹۷ فعالیت خودمون رو با رویکرد سفر طبیعت‌گردی با خودرو دودیفرانسیل (آفرود) شروع کردیم. در آغاز بیشتر تمرکز ما روی سفر‌های طبیعت‌گردی و کمپینگ بود. اما هرچه گذشت دایره‌ی سفرهای ماهم گسترده‌تر شد.
سفر به جزایر جنوبی، سفرهای اقامتگاهی، سفرهای پیمایشی و ماجراجویی و …  تا امروز که در حال خدمت‌رسانی به شما هستیم.
سفـــر
بـه سبـک دیـتــوررز

ما دوست داریم طبیعت رو ببینیم و از طبیعت لذت ببریم و در سفرهامون هم تلاش می‌کنیم که به این اصل پایبند باشیم. ما با ماشین‌هامون از تهران به مقصدهای مختلف طبیعت‌گردی و بوم‌گردی ایران سفر می‌کنیم و در دل طبیعت کمپ می‌کنیم. بعضی شب‌ها هم در اقامتگاه بوم‌گردی یا هتل می‌گذرونیم.
در سفرهای ما، فعالیت‌های گروهی همسو با طبیعت و محل کمپ، بازدید از بازار‌های محلی و حمایت از مردم محلی در اولویت هستند. همچنین «آموزش» به عنوان یکی از ارکان اصلی سفرهاست؛ چرا که محافظت از طبیعت و آسیب کمتر به زیستگاه‌ها باید همیشه برای طبیعت‌گردان اولویت داشته باشد.

وعـده‌هــای غذایـی ما

تمام تلاش ما بر این است تا بالاترین کیفیت را برای شما فراهم کنیم.
وعده‌های غذایی در تمامی سفرها توسط تیم آشپزخانه ما انجام می‌شود و اگر وعده‌ای به دلیل طولانی بودن مسافت یا امتحان کردن غذای محلی یک منطقه، قرار است در رستوران سرو شود، به طور کامل با سیاست‌های تیم ما سازگار می‌شود تا تاثیری در کیفیت پذیرایی ما نداشته باشد.
در سفرهای ما تمرکز بر روی غذای اصیل و سنتی ایرانی است.
انواع کباب‌ها، خورشت‌ها و ….
همچنین اگر گیاه‌خوار هستید یا از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنید، می‌توانید قبل از سفر با ما هماهنگ‌ کنید تا در صورت توان وعده‌های مورد نیاز شما فراهم شود.

شرایط همسفر شدن و قوانین ما 

برای شرکت در سفرهای ما لازم است که قبل از ثبت نام، قوانین و همچنین شرایط همسفر شدن را مطالعه کنید. چرا که پایبندی به این اصول و قوانین اولیه، به ما و شما در برگزاری سفری بهتر کمک شایانی خواهد کرد.

خدمات ما

سفر با خودروی شخصی

حمایت فنی گروه ما، همیشه در سفر و در هر شرایطی برای شماست و بدون نگرانی از اتفاقات ناگهانی سفر می‌تونید در سفر همراه ما باشید.
همینطور قبل از سفر می‌تونید برای سنجش سلامت و آمادگی، ماشینتون رو به «گاراژ دیتوررز» بیارید تا رایگان بررسی بشه.

سفر با خودروی گروه

در هر خودروی گروه، ۳ همسفر به همراه راننده حضور دارند.
رانندگان حرفه‌ای ما قبل از سفر زمان حرکت رو با مسافران هماهنگ می‌کنند و در زمان حرکت به دنبال آن‌ها می‌روند.
در طول سفر، مسافران آماتور که تجربه‌ی طبیعت‌گردی کم‌تری دارند، توسط رانندگان آموزش دیده‌ی ما، آموزش‌های لازم رو می‌بینن و در صورت نیاز تمامی تیم ما برای کمک به شما در سفر آماده هستند.

تولید محتوا

گروه عکاسی و فیلمبرداری در همه‌ی سفرهای ما حضوری فعال دارن، پس خیالتون راحت، این گروه همه‌ی لحظه‌هارو ثبت می‌کنه و بلافاصله بعد از سفر فیلم‌ها و عکس‌ها رو در گروه با شما همسفران به اشتراک میزاره.

فعالیت های گروهی

در تمامی سفرها، تیمی حضور دارد که وظیفه‌ی آن‌ها تامین سرگرمی مورد نیاز شما در سفر است.  این فعالیت‌ها از پیاده‌روی و بازدید‌ از مناطق و جاهای مختلف گرفته تا بازی‌های گروهی و بورد گیم‌های مناسب سفر طراحی می‌شوند.
این گروه در تلاش است تا با فراهم آوردن وسایل و فضای مورد نیاز، همه‌چیز را برای شما راحت‌تر کند. با این‌حال انتخاب شرکت در فعالیت‌های گروهی بر عهده‌ی خود شماست.

محسن حیدری
دامپزشک
تورلیدر اصلی

محسن حیدری
دامپزشک
تورلیدر اصلی

محسن حیدری
دامپزشک
تورلیدر اصلی

محسن حیدری
دامپزشک
تورلیدر اصلی

محسن حیدری
دامپزشک
تورلیدر اصلی